Oferta

fotografia wnętrz, apartamentów, budów Swoją ofertę na wykonanie profesjonalnej fotografii wnętrz, obiektów oraz architektury kieruję do firm i osób prywatnych, którym zależy na uzyskaniu zdjęć najwyższej jakości.

Nie od dziś wiadomo, że Klienci najpierw oglądają zdjęcia a dopiero po ich aprobacie zagłębiają się w lekturę oferty, cennika lub też od razu przechodzą do danych kontaktowych. Profesjonalnie wykonane zdjęcia bezpośrednio przekładają się na osiągnięcie zamierzonego efektu: wynajem pokoi, apartamentów, domów, obiektów, czy też sprzedaż nieruchomości.

W czasach wzmożonej konkurencji warto wyróżnić się z tłumu a wykonanie zdjęć wysokiej jakości jest pierwszym krokiem w tym kierunku. Fotografie znajdą zastosowanie zarówno na stronie www, jak i w folderach, przewodnikach turystycznych czy na wizytówkach. Jedno zdjęcie warte jest więcej, niż tysiąc słów.

Dysponuję sprzętem oraz wiedzą, które pozwalają wykonać zdjęcia dowolnego obiektu o wybranej przez Państwa porze dnia lub nocy. Pracuję zarówno ze światłem zastanym, jak i z udziałem błysku. W efekcie otrzymują Państwo zdjęcia o wyjątkowej jakości, w konkurencyjnej cenie.

Podejmę się dowolnego zlecenia na terenie Polski i Europy. Ofertę na inne rodzaje zdjęć znajdą Państwo również na stronach Fotograf Szczecin oraz Fotografia Karol Kątnik.

Zapraszam do współpracy

Karol Kątnik

fotografia wnętrz .: architektura .: dokumentacja budów i obiektów .: zdjęcia nocne budynków .: panoramy wirtualne 360x180 .: oferta .: pytania .: cennik .: kontakt

© katnik.net 2010 - 2022


Ta strona używa plików cookies w celach funkcjonalnych.